Ürünler

  • Anasayfa
  • Canlı Çift Kabuklu Yumuşakçalar

Kara Midye

Kara midye bol miktarda protein ve omege içerir. Uzmanların da tavsiyesi üzerine belli periyotlarda bu ürünleri tüketmek sağlığınız için oldukça faydalı olur. Çanakkale’nin ve Marmara’nın en kaliteli midye çiftliğinden özenle üretilmiş midyeleri...

Detaylar

Tellina - Kum Şırlanı

Tellina diğer adıyla Kum Şırlanı(Donax trunculus) Ürün çoğunlukla AB ülkelerine ihraç edilir. Tarım ve Orman Bakanlığı'nın izlemeye yaptığı bölgelerden avcılık yoluyla tedarik edilir.

Detaylar

Akivades (Japon) - Tapes PHILIPINARIUM

Akivades (Japon) Tarım ve Orman Bakanlığı'nın izlemeye yaptığı bölgelerde B Sınıfı Üretim alanlarından avcılık yoluyla elde edildikten sonra işletmede kalibrasyonu yapılarak en az 48 saat boyunca havuzlarda arındırma işlemine tabi tutulmuş, mikrobilojik yükünden ve kumundan arındırıldıktan sonra dondurulmuş , pastörize dondurulmuş yada canlı olarak satışa sunulur.

Detaylar

Akivades - Tapes Decussatus

Akivades Tapes Decussatus Tarım ve Orman Bakanlığı'nın izlemeye yaptığı bölgelerde B Sınıfı Üretim alanlarından avcılık yoluyla elde edildikten sonra işletmede kalibrasyonu yapılarak en az 48 saat boyunca havuzlarda arındırma işlemine tabi tutulmuş, mikrobilojik yükünden ve kumundan arındırıldıktan sonra dondurulmuş , pastörize dondurulmuş yada canlı olarak satışa sunulur.

Detaylar
Gelibolu Deniz Ürünleri